Paslanmaz Çelik Kafes

Üretim tesisimiz de ihtiyaçlara yönelik tasarımlar ve seri imalatlar devam etmektedir. Paslanmaz çelik milden imal edilen paslanmaz çelik kafesleri istediğiniz..

Konveyör İmalatı

İsteğinize ve ihtiyacınıza uygun uzunlukta ve genişlikte pvc, modüler, çavuş tipi, tırtıklı model, zincir bant modelleriyle konveyör bant imalatında daima..

Paslanmaz Redüksiyon

Paslanmaz redüksiyon, çoğunlukla boru hatlarında kullanılmaktadır. Kullanım amacı, borunun ya daha büyük ya da daha küçük başka bir boru hattına..

Paslanmaz Dirsek

Paslanmaz dirsek, kullanım ve ihtiyaç alanına göre farklı ölçülerde üretilen endüstriyel bir elemandır. YMS Mühendislik olarak ihtiyaçlarınıza uygun alternatifli ve..

Çekiçli değirmen imalat

Çekiçli değirmen imalat, Çekiçli değirmenler, büyük boyutlu ürünleri istenilen boyutlara küçültmek için kullanılan makinelerdir. Bir makine ile sınıflandırıcı kısmını değiştirerek..

Helezon imalat

Helezon imalat , Helezonlar granül ve toz boyutlarında ki ürünleri yatay ve dikey olarak taşımak için kullanılan makinelerdir. Boru ve..

Konveyör imalat

Konveyör imalatı , Konveyör bant geometrik ve anti geometrik büyük ürünler ile birlikte granül ve toz boyutlarında ki ürünlerin bir..

English EN Turkish TR